Dergi Fuarına Katıldık

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dergi Fuarı

Dergi fuarının üçüncüsü bu yıl düzenlendi.  Geçen yıl Sirkeci tren garındakini ziyaret etmiştik. Hoşumuza gitmişti. Gelecek sene dergi fuarına biz de katılalım diye konuştuk emek verenlerle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fuar, Üsküdar Belediyesi, Türkiye Dergi Editörleri Birliği (TÜRDEB) ve Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) tarafından düzenliyordu. Ve başvurduk bize de yer var mı diye . Mahmut bey “tabii ki ” diye karşılık verdiğinde mutlu olduk. Yüz adet derginin arasına Aşıkane de katılmıştı. Açılışta bulunan Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara, Dergi Editörleri Birliği Başkanı Süleyman Karakaş, Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şube Başkanı Mahmut Bıyıklı, beyleri standımızda ağırlamak da Salih kardeşimize nasip oldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gerçek Hayat dergisi ile yan yana bir yer verilmişti. Gelen misafirlere “bu alanda biz de hizmet etmek istiyoruz” dedik. Risaleler dağıttık. Cumartesi günü dergimizin tanıtımı ile küçük bir konser sunduk misafirlere. Bize bu imkanı verenlere teşekkür ederiz. İnşallah gelecek sene tekrar bu fuara katılırız.

 

Yorum Yapın

You must be logged in to post a comment.