Uşşâkî Vakfı Gençlik Kolları 1. Gençlik Çalıştayı

Uşşâkî Vakfı Gençlik Kolları 1. Gençlik Çalıştayı
Uşşâkî Vakfı Gençlik Kollarımız, 2012 Genel Koordinasyon Toplantısında Aldığı Kararla, 1. Gençlik Çalıştayını, Kütahya-Tavşanlı’da Başarıyla Gerçekleştirdi. Şube ve Birimlerimizden Genç Yönetici Temsilcilerimizin Hayli Yüksek Katılımıyla, Hakk Rızası İstikametinde, Vakfımız ve Yolumuz Adına, Gençlerimize Hizmet İçin Çıkılan Yolda Çok Verimli Bir Toplantımızı Daha Yapmış Olduk. (Elhamdülillah) Bu Toplantımız Öncesinde, Esnasında ve Sonrasında Maddi-Mânevî Destekleri İle Cân u Gönülden Hizmet Eden Herkese Çok Teşekkür Ediyoruz.

Öncelikle Hayır Duâları ve Yüksek Mânevî Desteği İle Allah (cc) Yolunda, Her Zaman Gençlerimizin Gönül Işığı Olan ve Bu Çalışmamızda da Gençlik Kollarımızı Selâmı İle Şereflendiren Çok Kıymetli Mânevî Kanaat Önderimiz Muhterem Sıddık Nâci EREN Efendimizin Bizlerde Acîzâne Pâk Ellerinden Öpüyoruz. Rabbimizden Kendisine Hayırlı, Sağlıklı Nice Uzun Ömürler Vermesini Dua Dua Temenni Ederken Feyz ve Himmetinden Gani Gani Hissedar Olmayı Arzuluyoruz. Allah (cc) Ondan Razı Olsun.

Başta Kütahya-Tavşanlı’mızın Mânevî Büyüğü Değerli Hacı Abdurrahman Beyefendiye, Tavşanlı Şube Başkanımız Necmi NAZİKSOY’a, Tavşanlı Gençlik Kolları Başkanımız Ahmet YILMAZ’a, Tavşanlı Gençlik Kolları Başkan Yardımcımız Ahmet ÇİL’e, Tüm Tavşanlı Şube Yöneticilerimize ve Onların Şahsında, Gençlerimizi En Güzel Şekilde Samimiyetle Ağırlayan Tüm Tavşanlı’lı Abilerimize, Gençlerimize ve Hizmette Görünmez Kahramanlarımız Olan Hanım Annelerimize, Emeği Az Ya Da Çok Bir şekilde Geçen Herkese Çok Ama Çok Teşekkür Ediyoruz. Allah (cc), Cümlesinden Razı Osun…

Güzel Ülkemizin Farklı Bölgelerinden, Uzak Yakın Demeden, “Hakka Hizmetimiz Var. Gelir Misiniz?” Diyerek Dâvet Ettiğimiz Ve Bu Davetimize “Söz Konusu Olan Hakk İse Başka Hiç Bir Şeyin Önemi Yok” Diyerek, Uzak-Yakın, Soğuk-Sıcak, Olur-Olmaz Demeden ve Tereddüt Etmeden Çalıştayımıza İhlas ve Samimiyetle İştirak Tüm Genç Temsilcilerimize ve Yetkililerimize de Ayrı Ayrı Teşekkür Ediyoruz. İyi Ki Onlar Varlar. Allah (cc), Cümlesini Dünya ve Ahirette Mübarek Ve Muvaffak Eylesin…

Çok Değerli Katılımları ve Çalışmalarından Ötürü Balıkesir, Antalya, Gaziantep, Sivas, Susurluk, Manisa, Kocaeli-Darıca Şubelerimizin Yöneticilerine, Yetkililerine ve Genç Temsilcilerine de Teşekkür Ediyoruz.

Ayrıca Bu Çalıştayımız İçin Önemli Katkılarından Dolayı Kıymetli Büyüğümüz M. Hikmet ÖNEM Beyefendiye, Uşşâki Vakfı Genel Merkezimize ve Genel Merkez Yöneticilerimize, Âşıkâne Dergisi ve Yayınevi İmtiyaz Sahibi Ayhan BAYRAM Beyefendiye, Uşşâki Vakfı Hizmet Komisyonu Genel Başkanı Turan ALTAN ve Genel Yönetici Ümit ÖZKAYA Beyefendilerin Şahsında Tüm Komisyon Üyelerine, Gençlik Kolları Asil Üyemiz Tuncer DAL Beyefendiye, Tavşanlı “Ay Yıldız” Kafeye ve Bu Kutlu Hizmette Emeği Geçen Herkese Çok Teşekkür Ediyoruz.

Bir Yorum

  1. faruk dedi ki:

    Allah (c.c.) hayırlı ve mübarek etsin.

Yorum Yapın

You must be logged in to post a comment.