Bartın hizmet binamız açıldı

Bartın hizmet binamız açıldı

Allahu Teala ” isteyin vereyim” diyor . Başta Efendimiz’in himmeti , vakıf başkanımızın ve belediye başkanımızın destekleri,  olmak üzere bizler de çok istedik, dualar ettik, kardeşlerimizle el ele verdik ve inşaAllah Allah yolunda yetişip, yetiştirebileceğimiz bir bina yaptık . Allah’ın izni ile bu binamız 27.04.2013 Cumartesi Vakıf başkanımız Hikmet Önem beyefendi , Bartın Belediye başkanı Cemal Akın bey ve ihvan kardeşlerimizin katılımıyla dualar eşliğinde açıldı.

 

 

İsmini   Peygamber (s.a.v.) torunu tasavvuf ve İslam alimi Hâtemen Pir, Seyyid Hasan Hüsâmeddin-i UŞŞÂKÎ’den alan  vakfımızın yeni hizmet binasının açılışı öncesinde Bartın Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen ‘Hz. Peygamber’i (s.a.v.)  sevgisinde buluşalım ‘ anma programına katılan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın etkinlikte bir konuşma yaptı.

 

 

 

Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin ile birlikte katıldığı programı çok sayıda vatandaş ile birlikte takip eden Belediye Başkanı Cemal Akın vakıf yönetici ve üyelerine yeni hizmet binalarının hayırlı olmasını dileyerek, belediyeyi ilgilendiren konularda ihtiyaç duydukları hizmetleri vermeye her zaman hazır olduklarını söyledi.

Programdaki  konuşmalardan sonra Pir Hüsameddin Sokağı’nın Dervişleri ilahi konseri verdi ve sema yapıldı.

 

2 Yorum

  1. faruk dedi ki:

    Allah (c.c.) daha büyüklerini ve güzellerini de yapmayı nasip eder inşallah.

  2. guvendik dedi ki:

    Allah(cc.) emeği geçenlerden razı olsun İnşaallah.

Yorum yapın

You must be logged in to post a comment.